5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst!
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 399
1 bieding
Corneille - 1974 - La songeuse - Uniek, 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1974 - La songeuse - Uniek, 50 jaar oud
TechniekEts
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Corneille - 1990 - Rigoletto kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1990 - Rigoletto
TechniekLitho
Afmetingen62 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - zeefdruk: L'oiseau present - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: L'oiseau present - 1998
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - zeefdruk: Eté ardent kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Eté ardent
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 50
Corneille - L'amour au jour la jour kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'amour au jour la jour
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Liggend vrouwelijk naakt op sofa & "Femme Tropique" kopen? Bied vanaf 310!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Liggend vrouwelijk naakt op sofa & "Femme Tropique"
TechniekEts
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 310
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 47!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Huit chats 5 - 1995
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Litho: L'enchantement de l'été - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: L'enchantement de l'été - 1977
TechniekLitho
Afmetingen64 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Corneille - litho: Nabucco - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Nabucco - 1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Grote schaal kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal
TechniekKeramiek
Afmetingen3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Gerard Verdijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Corneille - ‘L’Indienne kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘L’Indienne
TechniekLitho
Afmetingen67 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Frau mit Katze kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met kat
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Theo Wolvecamp - Les Quatre Saisons, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Les Quatre Saisons, zeefdruk
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Theo Wolvecamp - Wolvecamp - luxe gesineerde uitgave met 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 400!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Wolvecamp - luxe gesineerde uitgave met 2 zeefdrukken
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 400
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Corneille - Beeld - L'oiseau d'amour (Uniek) kopen? Bied vanaf 259!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Beeld - L'oiseau d'amour (Uniek)
TechniekKunststof
Afmetingen35 x 24 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht735 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 259
Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 85!
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
€ 85
Corneille - litho: Carnaval des oiseaux. - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Carnaval des oiseaux. - 2002
TechniekLitho
Afmetingen45 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399