5. Nieuwe Vlaamse School

Nieuwe Vlaamse School

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1962

Nieuwe Vlaamse School

De Nieuwe Vlaamse School streefde naar een eigen Vlaams modernisme. Naar aanleiding van de Wereldtentoonstelling in 1958 voelden de Belgische kunstenaars zich achtergesteld, en gingen ze op zoek naar een manier om een andere visie en een andere kunst naar buiten te brengen. Dit leidde tot de G58 Hessenhuis, maar uit onvrede binnen de G58 werd de Nieuwe Vlaamse School opgericht. De Nieuwe Vlaamse School organiseerde belangrijke tentoonstellingen, en had een internationaal netwerk. Ze exposeerden op verschillende plaatsen in het buitenland.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Vic Gentils - Apostolorum Limina Brons kopen? Bied vanaf 50!
Vic Gentils - Apostolorum Limina Brons

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1975
TechniekVaria
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Aftersale items

Aftersale
Guy Vandenbranden - Originele gouache - gehandtekend kopen? Bied vanaf 500!
Guy Vandenbranden - Originele gouache - gehandtekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMikeArtKunst

Jaartal2008
TechniekGouache
Afmetingen22.5 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Guy Vandenbranden - Compositie kopen? Bied vanaf 2700!
Guy Vandenbranden - Compositie

Geplaatst doorkman

Jaartal1990
Afmetingen138 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Guy Vandenbranden - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 2250!
Guy Vandenbranden - Zonder Titel

Geplaatst doorJonkman

Jaartal2002
Afmetingen51 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst