5. Noordveluwse

Noordveluwse

Noordveluwse kring van beeldend kunstenaars

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Chris ten Bruggen Kate - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 145!
Chris ten Bruggen Kate - Zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd 17-06-2022 om 21:24

Afmetingen179 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst