5. Nul Groep

Nul Groep

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1965

Nul-groep

De werken van de Nul-groep kunnen worden omschreven als ‘anti-schilderkunstig’. Traditionele materialen, zoals verf en steen, werden vervangen door veelal industriële materialen. Er zijn enkele kenmerken te vinden binnen werken van de Nul-groep, namelijk monochromie, herhaling, serialiteit en directheid van materiaal. De groep kan worden gezien als een reactie op de informele schilderkunst uit de jaren vijftig waarvan er geen plan vooraf wordt gebruikt en er geen schoonheidsideaal wordt nagestreefd. De vier leden van de Nul-groep vormden voor het ontstaan van de Nul-groep de Nederlandse Informele Groep. Nul ontstond in de internationale context van o.a. Zero in Duitsland.

Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DER BOGEN Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Giclee WOLKEN II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee WOLKEN II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen58 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee FUNDSTUCK Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FUNDSTUCK Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDIG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDIG Handgesigneerd
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Schoonhoven - complete portfolio: formatie kopen? Bied vanaf 2500!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands complete portfolio: formatie
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.500
Armando - Kleurengiclée DER BAUM I Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée DER BAUM I Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Zwart/wit giclée ES REGNET Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zwart/wit giclée ES REGNET Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Kleurengiclée GESTALT VI Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée GESTALT VI Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Kleurengiclee WALDERINNES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 179!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDERINNES Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 179
Armando - Kleurengiclee ZURUCK II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ZURUCK II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME Handgesign. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME Handgesign.
TechniekGiclée
Afmetingen55 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010.
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Henderikse - 'A thing of beauty is a joy forever' - 3 zeer grote foto's op glanspapier kopen? Bied vanaf 900!
Jan Henderikse (1937) Nederlands 'A thing of beauty is a joy forever' - 3 zeer grote foto's op glanspapier
TechniekC-Print
Afmetingen47.5 cm x 275.7 cm (h x b)
€ 900
Jan Henderikse - Unieke print in rood op zilverkleurig papier kopen? Bied vanaf 160!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Unieke print in rood op zilverkleurig papier
TechniekHandbewerkt
Afmetingen30 cm x 42.5 cm (h x b)
€ 160
Jan Henderikse - Object + boek (2008) kopen? Bied vanaf 675!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Object + boek (2008)
Afmetingen24 cm x 18 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: de krijger - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Jan Henderikse - 50Cent x 64 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 750!
Jan Henderikse (1937) Nederlands 50Cent x 64 - Gesigneerd
Afmetingen30 cm x 30 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Jan Henderikse - 1C x100 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 750!
Jan Henderikse (1937) Nederlands 1C x100 - Gesigneerd
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie, zeefdruk
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - grote giclee op doek (op spierraam): Das gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee op doek (op spierraam): Das gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!
Armando (1929-2018) WP - zonder titel
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
Kees van Bohemen - Vrouw met vosje, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw met vosje, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen106 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 160!
TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Armando - Giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Gestalt - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen74 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 229
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 220!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen73 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 129!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 129
Armando - giclee: Der Krieger kopen? Bied vanaf 139!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Der Krieger
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando (1929-2018) zonder titel
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Armando - Schitterend Kleurrijk Werk " Ons Landschap " Slechts 30 ex Wereldwijd kopen? Bied vanaf 155!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Schitterend Kleurrijk Werk " Ons Landschap " Slechts 30 ex Wereldwijd
TechniekGiclée
Afmetingen62.5 cm x 61.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Kees van Bohemen (1928-1985) zonder titel
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - " Rote Blume 2017 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits " Rote Blume 2017 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen62 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Kees van Bohemen - Ingelijste litho: Figuren uit de opera Otello - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste litho: Figuren uit de opera Otello - 1974
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Henk Peeters - Henk Peeters - K. Schippers - Bij NIET kopen? Bied vanaf 180!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Henk Peeters - K. Schippers - Bij NIET
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Jan Henderikse - Woman with Yellow kopen? Bied vanaf 900!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Woman with Yellow
TechniekCollage
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 900