5. Nul Groep

Nul Groep

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1965

Nul-groep

De werken van de Nul-groep kunnen worden omschreven als ‘anti-schilderkunstig’. Traditionele materialen, zoals verf en steen, werden vervangen door veelal industriële materialen. Er zijn enkele kenmerken te vinden binnen werken van de Nul-groep, namelijk monochromie, herhaling, serialiteit en directheid van materiaal. De groep kan worden gezien als een reactie op de informele schilderkunst uit de jaren vijftig waarvan er geen plan vooraf wordt gebruikt en er geen schoonheidsideaal wordt nagestreefd. De vier leden van de Nul-groep vormden voor het ontstaan van de Nul-groep de Nederlandse Informele Groep. Nul ontstond in de internationale context van o.a. Zero in Duitsland.

Er worden 59 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Schoonhoven - Zonder titel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 195!
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Peeters - Monografie kopen? Bied vanaf 239!
Henk Peeters - Monografie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJacobs

Jaartal2006
Afmetingen148.5 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie V

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Formatie IV kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie IV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Armando - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kees van Bohemen - proefdruk: Macbeth kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen - proefdruk: Macbeth

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekProefdruk
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
Aftersale
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDheemskerk

Jaartal1986
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen72.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!
Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1987
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!
Armando - Abstracte compositie, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!
Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - 12 werken : de complete map Formatie nr.54 kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Schoonhoven - 12 werken : de complete map Formatie nr.54

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - zonder titel 1988 kopen? Bied vanaf 825!
Jan Schoonhoven - zonder titel 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a. kopen? Bied vanaf 200!
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee e.a.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorThijs58

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Henderikse - Object + boek (2008) kopen? Bied vanaf 675!
Jan Henderikse - Object + boek (2008)

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2008
Afmetingen24 cm x 18 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - 6 zeefdrukken: Vorm - 1987 kopen? Bied vanaf 2100!
Jan Schoonhoven - 6 zeefdrukken: Vorm - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Kees van Bohemen - Litho: Doortje - 1978 kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Bohemen - Litho: Doortje - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Henderikse - Gesigneerde tentoonstellingscatalogus met gevouwen biljet kopen? Bied vanaf 150!
Jan Henderikse - Gesigneerde tentoonstellingscatalogus met gevouwen biljet

Kunstboeken

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2013
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen21.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd