5. Vereniging Fotojournalisten

Vereniging Fotojournalisten

Opgericht in 1997

Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten

De Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten (NVF) is sinds 1997 een sectie van de Nederlandse Vereniging van Journalisten. De leden van de NVF werken als onafhankelijke fotojournalisten. De NVF representeert de belangen van de Nederlandse fotojournalisten en organiseert evenementen.

Carel Blazer - Foto: VARA gebouw kopen? Bied vanaf 59!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Foto: VARA gebouw
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen17.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Kors van Bennekom - 12 Toneel Theater foto's jaren 70-80 met studio stempel kopen? Bied vanaf 200!
Kors van Bennekom (1933-2016) Nederlands 12 Toneel Theater foto's jaren 70-80 met studio stempel
TechniekC-Print
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
€ 200
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 159
Paul Huf - Rode bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Rode bloemen
TechniekDigitale Print
Afmetingen66 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Paul Huf - Grolsch kopen? Bied vanaf 200!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Grolsch
TechniekHandbewerkt
Afmetingen47 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Aart Klein - De Amstel is er gelukkig nog, 1991, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 50!
Aart Klein (1909-2001) Nederlands De Amstel is er gelukkig nog, 1991, gesigneerd!
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
€ 50