5. Posthoorngroep

Posthoorngroep

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1962

De Posthoorngroep

In café ‘De Posthoorn’ werd vanaf 1949 door een aantal experimentele Haagse schilders geëxposeerd. Dit was zo’n succes dat de eigenaar van het café in 1950 het naburige pand huurde. De kunstenaars mochten hier gratis exposeren. Wie de tentoonstelling wilde zien, kon aan het buffet van het café de sleutel ophalen. Er werden bijna maandelijks tentoonstellingen georganiseerd, waar zowel werken van Nederlandse als buitenlandse kunstenaars werden tentoongesteld. Na 1952 nam de belangstelling af. De Posthoorngroep wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School.

Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 35!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Zonder titel - Epreuve d’Artiste
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Cremer - Hollandse boerinnen kopen? Bied vanaf 315!
Jan Cremer (1940) Nederlands Hollandse boerinnen
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 315
Jan Cremer - Gobi II kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940) Nederlands Gobi II
Afmetingen92 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Inverno II- 2002
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Cremer - Grote Offset litho: Tulpenveld - 1987 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote Offset litho: Tulpenveld - 1987
TechniekOffset
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Cremer - Tulipe Fanny Ardant kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulipe Fanny Ardant
TechniekLitho
Afmetingen71 x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Cremer - Tulipe Fanny Ardant kopen? Bied vanaf 140!
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 80!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan Cremer - Prachtig verzamelboek grafiek Prints van 250 kunstwerken kopen? Bied vanaf 1!
Jan Cremer (1940) Nederlands Prachtig verzamelboek grafiek Prints van 250 kunstwerken
TechniekOverig
Afmetingen24 x 24 cm (h x b)
Huidig bod
€ 12
5 biedingen
Jan Cremer - 'Kaukasus' (met lijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands 'Kaukasus' (met lijst)
Afmetingen81 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Jan Cremer - Altai - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940) Nederlands Altai - Zeefdruk
Afmetingen140 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Cremer - Victory USA 1963, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Victory USA 1963, zeefdruk
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - 20 April 1990, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands 20 April 1990, zeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - zeer grote houtsnede: Landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeer grote houtsnede: Landschap - 1999
Afmetingen78 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Jan Cremer - Grote houtsnede: landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote houtsnede: landschap - 1999
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Jan Cremer - Zeefdruk: Strada Rosso - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Strada Rosso - 2001
Afmetingen120 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote zeefdruk: Altai
Afmetingen116 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Zeefdruk: Toscane II - 1984 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Toscane II - 1984
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Cremer - Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990
Afmetingen60.5 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Johan van den Berg - Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk kopen? Bied vanaf 125!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Cremer - Tulips 3 kopen? Bied vanaf 180!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulips 3
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Jan Cremer - Attila’s Bivak, litho kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940) Nederlands Attila’s Bivak, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Joop Kropff - Blankenberge kopen? Bied vanaf 80!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Blankenberge
TechniekLitho
Afmetingen31.5 x 39.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80
Aat Verhoog - In de tuin, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands In de tuin, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 50
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Cremer - Offset poster: 75 jaar Boeijinga - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Cremer (1940) Nederlands Offset poster: 75 jaar Boeijinga - 1998
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
€ 60
Jan Cremer - Zeefdruk: "Inverno" - 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: "Inverno" - 2002
Afmetingen31 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001)
Afmetingen121 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Three tulips Nr.1 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940) Nederlands Three tulips Nr.1
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 220!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen73 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Jan Cremer - PTT-telecom phonecard kopen? Bied vanaf 210!
Jan Cremer (1940) Nederlands PTT-telecom phonecard
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 210
Johan van den Berg - 9 unieke werkjes kopen? Bied vanaf 350!
Johan van den Berg (1939) Nederlands 9 unieke werkjes
Afmetingen12 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 90!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulpen, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Jan Cremer - Tulips 1991-13 kopen? Bied vanaf 100!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulips 1991-13
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Cremer - Kandindky Nr. II kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Kandindky Nr. II
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75