5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Jan Montyn - Ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Mistral - 1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem van Malsen - Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975
TechniekLitho
Afmetingen34.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983
TechniekEts
Afmetingen24 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Cremer - Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990
Afmetingen60.5 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Constant - "Grafiek" - 2004 - Gebonden hardcover - 232 pag's - Uitstekende conditie (+ 1) kopen? Bied vanaf 75!
Constant (1920-2005) Nederlands "Grafiek" - 2004 - Gebonden hardcover - 232 pag's - Uitstekende conditie (+ 1)
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Corneille - Ontwerp voor Society Shop kopen? Bied vanaf 80!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ontwerp voor Society Shop
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 65!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
TechniekEts
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Pieter Holstein - Landschap -litho- kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Landschap -litho-
TechniekLitho
Afmetingen44 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
JCJ VANDERHEYDEN - zwart vierkant kopen? Bied vanaf 325!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zwart vierkant
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Guillaume Le Roy - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen75 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen69 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Mark Brusse - natural wood on stone no. 1, Paris 68 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans natural wood on stone no. 1, Paris 68
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Antonio Segui - Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Corneille - Vrouw met hand kopen? Bied vanaf 1450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met hand
Afmetingen7 x 52 cm (h x b)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.450
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Meester-Graficus -1962 - - GROTE e.a. ETS - "wij weten alles van steen af" " kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands Meester-Graficus -1962 - - GROTE e.a. ETS - "wij weten alles van steen af" "
TechniekEts
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Oorwurm - 1984 (incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam) kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Oorwurm - 1984 (incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18.5 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie G kopen? Bied vanaf 235!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie G
GesigneerdHandgesigneerd
€ 235
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Spinnen(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam) kopen? Bied vanaf 225!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Spinnen(incl boekje: Aram en de Bende van de Boomstam)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 27.5 cm (h x b)
€ 225
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Inverno II- 2002
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - Flevoland kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Flevoland
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Pieter Holstein - ingelijste, met de hand ingekleurde zeefdruk: Muziek (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Holstein (1934) Nederlands ingelijste, met de hand ingekleurde zeefdruk: Muziek (nette lijst!)
Afmetingen51.5 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Klaas Gubbels - Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!)
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 140!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho van Lucebert
TechniekLitho
Afmetingen41 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Ans Wortel - 'n Paar supporters voor de jongens van de club kopen? Bied vanaf 69!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 'n Paar supporters voor de jongens van de club
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Pierre Alechinsky - Litho , Compositie, ingelijst, kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Litho , Compositie, ingelijst,
TechniekLitho
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Klaas Gubbels - Walking Table 2 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Walking Table 2
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Reinier Lucassen - Kleuren litho - 1979 kopen? Bied vanaf 85!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Kleuren litho - 1979
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Lucebert - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Onbekend
IngelijstIngelijst
€ 200
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 300!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300