5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 50
Antonio Segui - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 59!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 125!
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
€ 125
Willem Rozendaal - 2 x 6 Art Deco Crystal Foot Tumbler kopen? Bied vanaf 50!
Willem Rozendaal (1899-1971) Nederlands 2 x 6 Art Deco Crystal Foot Tumbler
Afmetingen14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Pieter Holstein - Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Bram van Velde - Litho - Compositie in paars kopen? Bied vanaf 89!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Litho - Compositie in paars
TechniekLitho
Afmetingen59 x 78 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Reinier Lucassen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen62 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ans Wortel - 'n Paar supporters voor de jongens van de club kopen? Bied vanaf 50!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 'n Paar supporters voor de jongens van de club
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Theo Daamen - De Marketentster kopen? Bied vanaf 100!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands De Marketentster
TechniekEts
Afmetingen47 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem Rozendaal - Fantasie figuur. kopen? Bied vanaf 59!
Willem Rozendaal (1899-1971) Nederlands Fantasie figuur.
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Kees van Bohemen - Madam kopen? Bied vanaf 379!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Madam
TechniekGouache
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 379
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Shinkichi Tajiri - Knoop ( gesigneerd ) kopen? Bied vanaf 100!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Knoop ( gesigneerd )
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Eduard Flor - Ets met aquatint - Hemel overdag kopen? Bied vanaf 60!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands Ets met aquatint - Hemel overdag
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Roger Raveel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zonder titel
TechniekOffset
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 195
Han Mes - Litho - Personages kopen? Bied vanaf 50!
Han Mes (1936) Nederlands Litho - Personages
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jörg Remé - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands geen titel
Afmetingen70 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland kopen? Bied vanaf 60!
Joseph Cals (1949) Nederlands Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Anton Buytendijk - droge naald: lanschap kopen? Bied vanaf 30!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands droge naald: lanschap
TechniekDroge Naald
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 25!
Pieter Engels (1938) Nederlands Sky Event
TechniekMonotype
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Constant - Guitarist kopen? Bied vanaf 600!
Constant (1920-2005) Nederlands Guitarist
TechniekLitho
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Montyn - klok met piketpaal kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands klok met piketpaal
TechniekEts
Afmetingen68.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Peter Vos - Geit en vogel kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Geit en vogel
TechniekLitho
Afmetingen58 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
TechniekLitho
Afmetingen15.9 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Milvia Maglione (1934) Italiaans Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen54 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350