5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Prent 190 gaf jaarlijks series van werken van hedendaagse grafische kunst uit, welke in oplagen van 190 exemplaren werden vervaardigd. Elk jaar werden er andere kunstenaars gevraagd om aan Prent 190 mee te werken. Het doel van Prent 190 was om een bredere maatschappelijke kring te kunnen voorzien in de groeiende behoefte aan originele kunstwerken. Alle prenten zijn hand gedrukt, gesigneerd en voorzien van een exemplaarnummer.

Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Afmetingen43 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1300!
Pat Andrea (1942) Nederlands Unica
TechniekPotlood
Afmetingen9 x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.300
Han Mes - De Omhelzing kopen? Bied vanaf 700!
Han Mes (1936) Nederlands De Omhelzing
Afmetingen180 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 275!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Zonder titel
TechniekPotlood
Afmetingen42 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Milvia Maglione (1934) Italiaans Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Milvia Maglione - La Coeur kopen? Bied vanaf 30!
Milvia Maglione (1934) Italiaans La Coeur
Afmetingen54 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Antonio Segui - Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jörg Remé - Abstract zeefdruk Prent 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Abstract zeefdruk Prent 190
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Kees Spermon - Conversation Piece Grey zeefdr. Prent 190 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Conversation Piece Grey zeefdr. Prent 190
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Montyn - Paradis terrestre nov 64-juin 65 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Paradis terrestre nov 64-juin 65
TechniekEts
Afmetingen45 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen33 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Jan Montyn - Bêtes et Gens kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Bêtes et Gens
TechniekEts
Afmetingen33 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
TechniekEts
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË kopen? Bied vanaf 60!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands VROUWENPORTRET VENETIË
TechniekEts
Afmetingen24.5 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Co Westerik - Volkszeebad 1956 kopen? Bied vanaf 265!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Volkszeebad 1956
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 265
1 bieding
Kees Spermon - Litho: "The dutch baby" - 1971 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho: "The dutch baby" - 1971
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
TechniekGouache
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Cremer - Hollandse boerinnen kopen? Bied vanaf 315!
Jan Cremer (1940) Nederlands Hollandse boerinnen
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 315
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ger Lataster - Kleuren litho kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Kleuren litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 kopen? Bied vanaf 175!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 175
Jan Montyn - kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250