5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Er worden 728 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Milvia Maglione - litho - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 15!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1989
Afmetingen74.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Dirkje Kuik - Volterra - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen8 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - mensen in veld kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra - mensen in veld

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLtb

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Metten Koornstra - man in laantje kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra - man in laantje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLtb

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!) kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal2011
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 165!
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Chat jaune (grote litho, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekGlas
Afmetingen40 cm x 19 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Vrouw en kat - Artist's proof 3/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Corneille - Barok Zomer I - polychroom beeldhouwwerk hand gesigneerd

Beeld / Object

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2002
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 48.8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3282 g
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen35.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie) kopen? Bied vanaf 260!
Corneille - Memoires de Bali III (2 zeefdrukken uit deze serie)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1993
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage X kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage X

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ronald Abram - Geometrische compositie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Abram - Geometrische compositie - Zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Jaartal1970
Afmetingen76 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!
Klaas Gubbels - Natura morta

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2015
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Donderdag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Topor - Arithmetic kopen? Bied vanaf 40!
Roland Topor - Arithmetic

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1978
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vogel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Paysage Rocheux I kopen? Bied vanaf 1850!
Corneille - Paysage Rocheux I

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1957
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Gat in de heg' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Gat in de heg' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EA kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EA

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen32 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho en stropdas kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Litho en stropdas

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1985
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Jan Cremer - L'Histoire des coeurs 04, kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer - Jan Cremer - L'Histoire des coeurs 04,

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - “ de roze stoel” kopen? Bied vanaf 1450!
Klaas Gubbels - “ de roze stoel”

Beeld / Object

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2000
TechniekHout
Afmetingen82 cm x 53 cm x 33 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Schoonhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Schoonhoven - Zonder titel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Cremer - zeefdruk: L'histoire des Coeurs III - 1998 Groot kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer - zeefdruk: L'histoire des Coeurs III - 1998 Groot

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen85 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn - landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunst345

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob van Koningsbruggen - Zeefdruk zonder titel - gelimiteerde oplage - nr. 5 van 10 kopen? Bied vanaf 650!
Rob van Koningsbruggen - Zeefdruk zonder titel - gelimiteerde oplage - nr. 5 van 10

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbdmaastricht

Jaartal2002
Afmetingen62 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - MARIJKE kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik - MARIJKE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst