5. Progressieven

Progressieven

De Progressieven

Gérard Grassère - Meisje kopen? Bied vanaf 1!
Gérard Grassère (1915-1993) Nederlands Meisje
TechniekGouache
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Gérard Grassère - Lot van 5 werken grafiek - Ilona Smit - Harrie Gerritz - Petrus Valckx ... kopen? Bied vanaf 55!
Afmetingen78.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Douwe Jan van der Zweep - Potloodtekening (+ krijt): Hoeve kopen? Bied vanaf 15!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands Potloodtekening (+ krijt): Hoeve
TechniekPotlood
Afmetingen23.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15