Gérard Grassère (1915-1993) Meisje
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 1
1 bieding
De Progressieven
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 78.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 23.5 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |