5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 225!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 225
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman van Tongeren - "Oostelijke Pyreneën" kopen? Bied vanaf 125!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands "Oostelijke Pyreneën"
Afmetingen62.5 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Hendrikus Roodenburg - Oude Kerkstoren kopen? Bied vanaf 25!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Oude Kerkstoren
TechniekEts
Afmetingen26 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 47!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 60!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Marinus Schipper - Bloemen in vaas. Kubisme. kopen? Bied vanaf 299!
Marinus Schipper (1897-1987) Nederlands Bloemen in vaas. Kubisme.
TechniekGouache
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 40!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands LANDSCHAP
TechniekLitho
Afmetingen22.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Willem Minderman - MANDJE II kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands MANDJE II
TechniekEts
Afmetingen20 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Gerard Verdijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Fon Klement - Lilacres kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilacres
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
TechniekAquarel
Afmetingen59 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Bloemstilleven op tafel 1975
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Wim Bettenhausen - De Vliet bij het Drievliet kopen? Bied vanaf 100!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands De Vliet bij het Drievliet
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 27!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 165
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Theo Bitter - 3 portretten kopen? Bied vanaf 60!
Theo Bitter (1916-1994) Nederlands 3 portretten
TechniekLitho
Afmetingen27 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Hans Wap - 220 V ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 35!
Hans Wap (1943) Nederlands 220 V ( Ingelijst).
Afmetingen104.5 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Wim Sinemus - Gouache, Geometric Compositie kopen? Bied vanaf 550!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Gouache, Geometric Compositie
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ad van Riel - Vista (5) kopen? Bied vanaf 180!
Ad van Riel (1959) Nederlands Vista (5)
Afmetingen42 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 180
Ad van Riel - Fifteen Columns kopen? Bied vanaf 185!
Ad van Riel (1959) Nederlands Fifteen Columns
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 185
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Sierk Schroder - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 40
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 45!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Johan van den Berg - BYE BYE COWBOY kopen? Bied vanaf 69!
Johan van den Berg (1939) Nederlands BYE BYE COWBOY
Afmetingen32 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Afmetingen105 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Frank Letterie - Gezin: Het geborgen begin - met certificaat, nummer 417 kopen? Bied vanaf 125!
Frank Letterie (1931) Nederlands Gezin: Het geborgen begin - met certificaat, nummer 417
TechniekOverig
Afmetingen16 x 14 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1530 g
€ 125
Johan van den Berg - WEIDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 119!
Johan van den Berg (1939) Nederlands WEIDS LANDSCHAP
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 119