5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Cees Bolding - Jozef door zijn Broeders verkocht kopen? Bied vanaf 35!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Jozef door zijn Broeders verkocht
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 65!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Hans Wap - 220 V ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 40!
Hans Wap (1943) Nederlands 220 V ( Ingelijst).
Afmetingen104.5 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 239!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 239
Kees van Bohemen - Madam kopen? Bied vanaf 379!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Madam
TechniekGouache
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 379
Martha Grondhout-Heshusius - Maastricht kopen? Bied vanaf 75!
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) Nederlands Maastricht
TechniekAquarel
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Pauline Braat - Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Pauline Braat (1932) Nederlands Figuren.
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Jan Kuiper - Grote surrealistische monochrome Lithografie - oplage 65 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Jan Kuiper (1928-2017) Nederlands Grote surrealistische monochrome Lithografie - oplage 65 - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ad van Riel - Blaze kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Blaze
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Ad van Riel - Thirteen Columns kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Thirteen Columns
Afmetingen47 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
TechniekLitho
Afmetingen15.9 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 70!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Fon Klement - Paysage Jaunaire kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Paysage Jaunaire
Afmetingen71 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Maarten Kemper - Havengezicht kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Kemper (1944-1982) Nederlands Havengezicht
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands litho: Formatie - 1987
TechniekLitho
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Paul Citroen - Vrouw Nora kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Vrouw Nora
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Paul Citroen - Anneloor kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Anneloor
TechniekLitho
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gijsbertus Jan Sijthoff - meisje in stal kopen? Bied vanaf 150!
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) Nederlands meisje in stal
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Dirk Harting - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Duinlandschap
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Arja van den Berg - Unieke collage etsen van gemeente tekeningen kopen? Bied vanaf 30!
Arja van den Berg (1947) Nederlands Unieke collage etsen van gemeente tekeningen
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Sneek kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Sneek
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Sierk Schroder - Ballet – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Ballet – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 475!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Abstracte voorstelling
TechniekGouache
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Dirk Harting - Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Ets – Knotwilg – Gesigneerd & ingelijst – ca 1935
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Robert Volmer - Installation kopen? Bied vanaf 30!
Robert Volmer (1951) Nederlands Installation
Afmetingen13 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 30
Robert Volmer - Gravity kopen? Bied vanaf 30!
Robert Volmer (1951) Nederlands Gravity
Afmetingen13 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 30
Gerard Verdijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 234!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Jan Snoeck - Een feest dag kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Een feest dag
Afmetingen72 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Sees Vlag - Schokland Middelbuurt kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Schokland Middelbuurt
Afmetingen53 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Herman van Tongeren - Kompositie kopen? Bied vanaf 300!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands Kompositie
Afmetingen70 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 47!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
TechniekLitho
Afmetingen37 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 175!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 175