5. R'33

R'33

Opgericht in 1933

Kring van Beeldende Kunstenaars R'33

Kring van Beeldende Kunstenaars R'33 kan worden gezien als de opvolger van de Branding. Deze Rotterdamse kunstenaarsvereniging streed tegen het kapitalisme en was de enige groep in Rotterdam die voor de kunstenaarsbelangen opkwam. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd de R'33 ontbonden. In 1945 werd er echter nieuw leven ingeblazen waarna bleek dat er toch geen toekomst in de vereniging zat.

Wally Elenbaas - Ohne Titel (verdwaalde ogen) kopen? Bied vanaf 70!
Wally Elenbaas (1912-2008) Nederlands Ohne Titel (verdwaalde ogen
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: kopen? Bied vanaf 100!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands 2 Pen tekeningen:
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen37 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Maarten Jungmann - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Maarten Jungmann (1877-1964) Nederlands Onbekend
Afmetingen45 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Marius Richters - * Prijs Verlaagd* Panorama van Rotterdam 14 mei 1940 kopen? Bied vanaf 110!
Marius Richters (1878-1955) Nederlands * Prijs Verlaagd* Panorama van Rotterdam 14 mei 1940
TechniekLitho
Afmetingen34 x 116 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Herman Bieling - Pen tekening kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Pen tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen28.5 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wally Elenbaas - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Wally Elenbaas (1912-2008) Nederlands Onbekend
Afmetingen24 x 24 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
George Pletser - Boerderij Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!
George Pletser (1871-1942) Nederlands Boerderij Rotterdam
Afmetingen55 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40