5. Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Opgericht in 1930

De Rotterdamse Kunstenaarssociëteit is een vereniging voor Rotterdamse kunstschilders. Het doel van de vereniging was om het werk van Rotterdamse kunstenaars meer onder de aandacht te brengen. Dit werd gedaan door middel van jaarlijkse ledententoonstellingen. Deze tentoonstellingen, die ondermeer in Museum Boymans van Beuningen plaats vonden, waren speciaal bedoeld voor de Rotterdamse kunstschilders om hun werk te laten zien.

Er worden 28 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 125!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE
Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 675!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Schaap - Boompjes, Rotterdam kopen? Bied vanaf 600!
Hendrik Schaap - Boompjes, RotterdamTekening / Aquarel
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1951
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Schaap - Boompjes Rotterdam kopen? Bied vanaf 1000!
Hendrik Schaap - Boompjes RotterdamTekening / Aquarel
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1917
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit van Duffelen - Vrouw in de zon kopen? Bied vanaf 1!
Gerrit van Duffelen - Vrouw in de zonSchilderij
Geplaatst doorMenno1967
Jaartal1951
Afmetingen64 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Gerard Altmann - Plasgezicht (waarschijnlijk Bergse Plas, Hillegersberg-Rotterdam) 035-GA kopen? Bied vanaf 27!
Gerard Altmann - Plasgezicht (waarschijnlijk Bergse Plas, Hillegersberg-Rotterdam) 035-GAGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRijnmondToen
TechniekEts
Afmetingen15 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdamGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordekees
TechniekEts
Afmetingen67 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1986
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adri Blok - VPK Prinses Beatrix kopen? Bied vanaf 60!
Adri Blok - VPK Prinses BeatrixPenningen
Geplaatst doorPensioenman
Jaartal1952
TechniekBrons
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - TekeningTekening / Aquarel
Geplaatst doorlenteman
TechniekPotlood
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik - westerik 78Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
Co Westerik - westerik 93 1/20Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Harm Weijns - B9942 - Bosgezicht met schuurtje kopen? Bied vanaf 125!
Jan Harm Weijns - B9942 - Bosgezicht met schuurtjeSchilderij
Geplaatst doorMarsmeijer
Afmetingen33 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre J. Verhorst - Voorgevel van een huisje kopen? Bied vanaf 20!
Andre J. Verhorst - Voorgevel van een huisjeTekening / Aquarel
Geplaatst doorLaVida
TechniekPotlood
Afmetingen55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik - ingelijste gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFojo
Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Lohman - Visschers te Vlissingen kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Lohman - Visschers te VlissingenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorCa-Art
TechniekEts
Afmetingen47.5 cm x 42.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik - gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFojo
Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri C. Mac-Lean - Monte amiata,toscane kopen? Bied vanaf 50!
Henri C. Mac-Lean - Monte amiata,toscaneSchilderij
Geplaatst doorjpsvdh
Jaartal1926
Afmetingen37 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - onbekend (r3) kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik - onbekend (r3)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Heinecke - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 250!
Wim Heinecke - BloemstillevenSchilderij
Geplaatst doorArtDumay
Afmetingen67 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007 kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Man sluit een deal kopen? Bied vanaf 625!
Co Westerik - Man sluit een dealTekening / Aquarel
Geplaatst doorEvenflow2022
Jaartal1960
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Kinderen aan tafel kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik - Kinderen aan tafelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormonschau
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - Sleepboten en oceaanstomer in de haven - Tekening kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Dort - Sleepboten en oceaanstomer in de haven - TekeningTekening / Aquarel
Geplaatst doorlenteman
Jaartal1950
TechniekPotlood
Afmetingen47 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - TekeningTekening / Aquarel
Geplaatst doorlenteman
Jaartal1935
TechniekPotlood
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004 kopen? Bied vanaf 999!
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2004
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Kijken met je ogen dicht kopen? Bied vanaf 65!
Co Westerik - Kijken met je ogen dichtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordeKunstZolder
Jaartal2008
Afmetingen40 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst