5. Stichting Beeldende Kunst SBK

Stichting Beeldende Kunst SBK

Stichting Beeldende Kunst

Stichting Beeldende Kunst (SBK) in Amsterdam is een onafhankelijke stichting zonder winstoogmerk of subsidie. SBK steunt kunstenaars en biedt particulieren de optie om kunst in huis te halen.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Edith Sont - Zeefdruk, Sportfondsenbad Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
Edith Sont - Zeefdruk, Sportfondsenbad RotterdamGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Eindtijd 29-01-2023 om 19:31
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst