5. Scheppend Ambacht Limburg

Scheppend Ambacht Limburg

Gene Eggen - Verzamelmap lot van 5 werken kopen? Bied vanaf 175!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Verzamelmap lot van 5 werken
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Theo Lenartz - Struikgewas kopen? Bied vanaf 500!
Theo Lenartz (1937) Nederlands Struikgewas
Afmetingen101 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100