Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 101 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52.5 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |