5. Scorpio

Scorpio

Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Sierhuis - de blauwe tafel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands de blauwe tafel
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Zonder titel
TechniekPotlood
Afmetingen42 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 675!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen69 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Aat Verhoog - Kavel van vijf werken kopen? Bied vanaf 70!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Kavel van vijf werken
TechniekLitho
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Sierhuis - zonder titel maar met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar met nieuwe lijst
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Afmetingen42.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Jan Sierhuis - Aquarel ingelijst kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aquarel ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Jan Sierhuis - Flamengo kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamengo
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands De Kar
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Sierhuis - Dialoog kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Dialoog
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Aat Verhoog - Just married, litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Just married, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Pierre van Soest - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Liggend in de schaduw
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Aat Verhoog - handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - Tafel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Tafel
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Roger Chailloux - Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage ! kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage !
TechniekEts
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Jan Sierhuis - Lithografie kopen? Bied vanaf 30!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Lithografie
TechniekLitho
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60