5. Scorpio

Scorpio

Er worden 28 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur

Kunstboeken

Geplaatst doormplein

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!
Aat Verhoog - De paardenrace

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - gesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!
Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek

Geplaatst doorKunstSiets

Jaartal1967
TechniekGouache
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert kopen? Bied vanaf 976!
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert

Beeld / Object

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1998
TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 14 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 455!
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Guillaume Lo-A-Njoe - Schaatsers kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Lo-A-Njoe - Schaatsers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlambiorix

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis - Grote ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - zonder titel (bronzen figuur op fruitkistje) kopen? Bied vanaf 895!
Jan Sierhuis - zonder titel (bronzen figuur op fruitkistje)

Beeld / Object

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekBrons
Afmetingen91 cm x 38 cm x 31 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aftersale
Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Boerenleven

Geplaatst doorwahevors

Jaartal1985
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel kopen? Bied vanaf 795!
Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Afmetingen105 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Roger Chailloux - ets PRENT 190 - Vrije Val 64/190 - 21917 kopen? Bied vanaf 55!
Roger Chailloux - ets PRENT 190 - Vrije Val 64/190 - 21917

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen88 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Guillaume Lo-A-Njoe - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Lo-A-Njoe - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - Ets - Woman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Aan het strand kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Aan het strand

Geplaatst doorGalerie_Iris_8_Schriek

Jaartal1991
Afmetingen105 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini kopen? Bied vanaf 70!
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen59.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Dansers kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Giclée, Dansers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst