5. Sieraden ontwerpers

Sieraden ontwerpers

Sieraden ontwerpers

Gijs Bakker - vouwstoel model VF2 kopen? Bied vanaf 150!
Gijs Bakker (1942) Nederlands vouwstoel model VF2
Afmetingen78 x 66 x 70 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 150