5. Situationisten

Situationisten

Opgericht in 1957 - opgeheven in 1972

Situationisten

De situationisten vormden in 1957 een internationale kunstzinnig-politieke beweging, de kunstenaarsgroep Internationale Situationniste. Situationisten streefden ernaar om een toestand van voortdurende maatschappelijke revolutie te bewerkstelligen. Dit probeerden zij onder meer te realiseren door het creëren van ontregelende situaties, happenings. Het woord situationisme komt voort uit het idee dat elke generatie zich in een situatie bevindt, die ontstaan is door de vorige generatie, waartegen zij zich moet verzetten zodat er permanente revolutie komt tegen het gezag.

Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Milvia Maglione (1934) Italiaans Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967 kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 50!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Reinhoud D'Haese - MASSAGE PARLOR + gesigneerd boek (F. Baal), welke ook nog is voorzien van teken kopen? Bied vanaf 248!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch MASSAGE PARLOR + gesigneerd boek (F. Baal), welke ook nog is voorzien van teken
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen78 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 248
1 bieding
Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's)
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 900
Martin Engelman - Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm kopen? Bied vanaf 350!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Antonio Segui - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 59!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 59
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN)
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!!
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Bokje kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Bokje
TechniekLitho
Afmetingen44 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jacqueline de Jong - Dame in blauw kopen? Bied vanaf 200!
Jacqueline de Jong (1939) Nederlands Dame in blauw
TechniekLitho
Afmetingen71 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Surrealistische compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Armando - Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAMALS Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399
Armando - Giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen129 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Afmetingen37 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Constant - HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 175!
Constant (1920-2005) Nederlands HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 185
2 biedingen
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Martin Engelman - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen70 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Reinhoud D'Haese - Attaque à reactions kopen? Bied vanaf 275!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch Attaque à reactions
TechniekEts
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
Armando - Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen48 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Constant - Stilleven met attributen kopen? Bied vanaf 550!
Constant (1920-2005) Nederlands Stilleven met attributen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Paul de Lussanet - Hommage aan Cobra kopen? Bied vanaf 100!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Hommage aan Cobra
TechniekLitho
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Armando - Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd,
TechniekGiclée
Afmetingen64 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Constant - Van Cobra tot New Babylon - 1968 kopen? Bied vanaf 70!
Constant (1920-2005) Nederlands Van Cobra tot New Babylon - 1968
TechniekOffset
Afmetingen81.5 x 35.5 cm (h x b)
€ 70
Armando - Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169