5. Striptekenaars

Striptekenaars

Striptekenaars

Aan deze groep zijn de tekenaars verbonden die (vooral) bekend zijn als Striptekenaar.

Richard Tolmeyer - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!
Frans van Eijk (1938-2014) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Richard Tolmeyer - WAITER kopen? Bied vanaf 35!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands WAITER
Afmetingen11 x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Richard Tolmeyer - siren kopen? Bied vanaf 45!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands siren
Afmetingen21 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Richard Tolmeyer - DIVER kopen? Bied vanaf 40!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands DIVER
Afmetingen14 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Maurice Tillieux - Heroic -La Biographic en images- kopen? Bied vanaf 45!
Maurice Tillieux (1922-1978) Belgisch Heroic -La Biographic en images-
TechniekHardcover
Afmetingen32.7 x 25.8 cm (h x b)
€ 45
Richard Tolmeyer - S.T.A. kopen? Bied vanaf 45!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands S.T.A.
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45