5. Stichting Vrouwen in de Kunst

Stichting Vrouwen in de Kunst

Opgericht in 1977 - opgeheven in 1996

Stichting Vrouwen in de Beeldende Kunst

Het doel van de Stichting Vrouwen in de Beeldende Kunst, oftewel SVBK, was om de bijdrage van vrouwen in de kunst zichtbaar te maken en de emancipatie van vrouwelijke kunstenaars te bevorderen. Zo bracht de stichting vier keer per jaar een nieuwsbrief uit, wat uiteindelijk leidde tot de oprichting van het tijdschrift Ruimte: voor vrouwen in de beeldende kunst en de architectuur in 1984. Tot 1996 werd dit blad uitgegeven.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Helna Kruyswijk - stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 250!
Helna Kruyswijk - stilleven met fruit

Geplaatst doorRobfloor

Eindtijd19-01-2022 om 20:37

Jaartal1994
Afmetingen50 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Helna Kruyswijk - 2 mooie werken van Helna Kruyswijk kopen? Bied vanaf 70!
Helna Kruyswijk - 2 mooie werken van Helna Kruyswijk

Geplaatst doorAlexArt

Eindtijd30-05-2022 om 19:15

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst