5. Tilburgse School

Tilburgse School

Opgericht in 2002 - opgeheven in 2006

Tilburgse School

De naam Tilburgse School werd in 1997 voor het eerst gebruikt voor een groep in Tilburg werkzame kunstenaars. De kunstenaars hebben daarna de naam eigengemaakt. In 2002 werd de naam ook officieel toegepast voor een gezamenlijke presentatie. De kunstenaars waren met elkaar verbonden middels mentaliteit, motief, samenwerking en vriendschap. Niet qua uniforme stijl, de leden werkten allen zeer verschillend.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Marc Mulders - Marc Mulders, T.I.P kopen? Bied vanaf 395!
Marc Mulders - Marc Mulders, T.I.P

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMax2021

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Marc Mulders - Marc Mulders , (T.I.P) kopen? Bied vanaf 395!
Marc Mulders - Marc Mulders , (T.I.P)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMax2021

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988 kopen? Bied vanaf 4500!
Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1988
Afmetingen76.3 cm x 66.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst