5. Tilburgse School

Tilburgse School

Opgericht in 2002 - opgeheven in 2006

Tilburgse School

De naam Tilburgse School werd in 1997 voor het eerst gebruikt voor een groep in Tilburg werkzame kunstenaars. De kunstenaars hebben daarna de naam eigengemaakt. In 2002 werd de naam ook officieel toegepast voor een gezamenlijke presentatie. De kunstenaars waren met elkaar verbonden middels mentaliteit, motief, samenwerking en vriendschap. Niet qua uniforme stijl, de leden werkten allen zeer verschillend.

Paul van Dongen - Michelangelo ( Agnes en de handen van Wim en Carin) kopen? Bied vanaf 95!
Paul van Dongen (1958) Nederlands Michelangelo ( Agnes en de handen van Wim en Carin)
TechniekDroge Naald
Afmetingen39 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Reinoud van Vught - zonder tittel kopen? Bied vanaf 500!
Reinoud van Vught (1960) Nederlands zonder tittel
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Reinoud van Vught - Abstract kopen? Bied vanaf 400!
Reinoud van Vught (1960) Nederlands Abstract
Afmetingen40 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 400
Reinoud van Vught - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!
Reinoud van Vught (1960) Nederlands Onbekend
Afmetingen100 x 150 cm (h x b)
€ 500
Marc Mulders - 3 kostbare boeken: -Dauw-Giverny-Baest + 3 andere (+Claudy Jongstra) kopen? Bied vanaf 125!
Marc Mulders (1958) Nederlands 3 kostbare boeken: -Dauw-Giverny-Baest + 3 andere (+Claudy Jongstra)
TechniekHardcover
Afmetingen24 x 28.5 cm (h x b)
€ 125
Paul van Dongen - Ootmoed kopen? Bied vanaf 480!
Paul van Dongen (1958) Nederlands Ootmoed
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 480