Jan den Hengst (1904-1983) Spanje
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 59.5 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 145