5. VBK Naarden-Bussum

VBK Naarden-Bussum

Vereniging van Beeldende Kunstenaars (Naarden-Bussum)

Jan Henri Makkink - Stilleven met o.a. kalebas kopen? Bied vanaf 75!
Jan Henri Makkink (1868-1953) Nederlands Stilleven met o.a. kalebas
Afmetingen50 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 75
Flip Hamers - Huis aan het water kopen? Bied vanaf 200!
Flip Hamers (1909-1995) Nederlands Huis aan het water
TechniekHoutskool
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200