5. VBMK

VBMK

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1968

Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten

De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten (VBMK) kwam voort uit de Gebonden Kunsten Federatie, waarbinnen discussie was over de toelating van kunstnijveraars en industriële vormgevers. De VBMK streefde naar “een algemeen aanvaarde vanzelfsprekende plaats voor de monumentale kunst in Nederland, en op het handhaven van een hoog niveau in deze kunst”. Eind jaren vijftig nam de interesse van architecten voor monumentale kunst af, en uiteindelijk werd de vereniging ontbonden.

Er worden 47 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jentsje Popma - Gemengde druktechniek, Koolzaad met fluitekruid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jentsje Popma - Gemengde druktechniek, Koolzaad met fluitekruid - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen63 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 975!
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen115 cm x 120.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guus de Ruiter - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 50!
Guus de Ruiter - ZONDER TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1950
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini kopen? Bied vanaf 70!
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 325!
Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 6 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - gesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!
Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek

Geplaatst doorKunstSiets

Jaartal1967
TechniekGouache
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert kopen? Bied vanaf 976!
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert

Beeld / Object

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1998
TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 14 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen - Mooi hoofd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormeisen

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Gerard Hordijk - Ballerina kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Hordijk - Ballerina

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen42 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - kleurenhoutsnede op rijstpapier - 'Blauw - 14 IX '74' - 1974 kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen - kleurenhoutsnede op rijstpapier - 'Blauw - 14 IX '74' - 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1974
Afmetingen65 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten - Litho - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis - Grote ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - zonder titel (bronzen figuur op fruitkistje) kopen? Bied vanaf 895!
Jan Sierhuis - zonder titel (bronzen figuur op fruitkistje)

Beeld / Object

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekBrons
Afmetingen91 cm x 38 cm x 31 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aftersale
Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peeters - Abstract

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Boerenleven

Geplaatst doorwahevors

Jaartal1985
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Chris de Moor - Aquarel 1958 kopen? Bied vanaf 70!
Chris de Moor - Aquarel 1958

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMijnders

Jaartal1958
TechniekAquarel
Afmetingen46.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hans Bayens - Studies (uit de expositie “Hans Bayens ziet Wim Kan”) kopen? Bied vanaf 59!
Hans Bayens - Studies (uit de expositie “Hans Bayens ziet Wim Kan”)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorrikpennartz

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJanineFrancis52

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - Ets - Woman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Litho 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcoMostert

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 70!
Jan Peeters - De Drie Gratiën

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1959
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Aan het strand kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Aan het strand

Geplaatst doorGalerie_Iris_8_Schriek

Jaartal1991
Afmetingen105 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jon Marten - Litho - oplage 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jon Marten - Litho - oplage 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen59.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Dansers kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Giclée, Dansers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Litho (zeer groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho (zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Litho (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Litho in kleur (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho in kleur (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Litho (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jef Diederen - Kleurenlitho - 1993 - Gesigneerd - 57/80 kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Kleurenlitho - 1993 - Gesigneerd - 57/80

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur

Kunstboeken

Geplaatst doormplein

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)