5. Venstergroep

Venstergroep

De Venstergroep

De Venstergroep was een groep jonge grafici in Rotterdam die begin jaren vijftig opvielen vanwege hun kleurenlithos. Tot dan toe hadden de grafici zich voornamelijk beperkt tot zwart/wit kleurgebruik. Wat nog meer opvallend is aan de Venstergroep, is dat zij eigenhandig ‘aan de steen werkte’ voor het drukken van hun litho’s. Dat is dan ook terug te zien in het eindresultaat.

Wally Elenbaas - Ohne Titel (verdwaalde ogen) kopen? Bied vanaf 65!
Wally Elenbaas (1912-2008) Nederlands Ohne Titel (verdwaalde ogen
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Guus de Ruiter - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Guus de Ruiter (1924-2000) Nederlands Portret van een vrouw
Afmetingen83 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wally Elenbaas - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Wally Elenbaas (1912-2008) Nederlands Onbekend
Afmetingen24 x 24 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50