5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Hans van Dokkum - VILLEFRANCHE kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands VILLEFRANCHE
TechniekEts
Afmetingen16.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
TechniekEts
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Willem Hendrik van Norden - Ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: De dood van de minotaurus
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Simon Maris - titel: "Moeder en kind" - Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 795!
Simon Maris (1873-1935) Nederlands titel: "Moeder en kind" - Aquarel op papier
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Nico Cevat - Stilleven met boeken. kopen? Bied vanaf 355!
Nico Cevat (1884-1955) Nederlands Stilleven met boeken.
Afmetingen55.3 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 355
Theo Kurpershoek - IJmuiden april '83 kopen? Bied vanaf 200!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands IJmuiden april '83
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 75!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Cornelis Vreedenburgh - Hollands riviergezicht kopen? Bied vanaf 1350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Hollands riviergezicht
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.350
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Willem Knip - "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 399!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek
Afmetingen52 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972 kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972
TechniekEts
Afmetingen53 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Henk Mulders - zeer grote gemengde techniek (o.a. collage olieverf aquarel) "zelfbeeld' gesign kopen? Bied vanaf 50!
Henk Mulders (1933) Nederlands zeer grote gemengde techniek (o.a. collage olieverf aquarel) "zelfbeeld' gesign
Afmetingen93 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Louis Heijmans - Scholsche hoek Vlissingen kopen? Bied vanaf 50!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Scholsche hoek Vlissingen
TechniekEts
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joop Liesker - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Joop Liesker (1920-2004) Nederlands zonder titel
TechniekPotlood
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joop Liesker - Bloemstilleven en gezin in straat kopen? Bied vanaf 50!
Joop Liesker (1920-2004) Nederlands Bloemstilleven en gezin in straat
Afmetingen42 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Joop Liesker - Madonna met kind en St. Franciscus kopen? Bied vanaf 50!
Joop Liesker (1920-2004) Nederlands Madonna met kind en St. Franciscus
TechniekAquarel
Afmetingen47 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hendrikus Roodenburg - Wijnhuistoren Zutphen kopen? Bied vanaf 28!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Wijnhuistoren Zutphen
TechniekEts
Afmetingen75 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 28
Tjeerd Bottema - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 180!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Strandgezicht
TechniekEts
Afmetingen28 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Pol Dom - Bronzen gietpenning van Pol Dom m.b.t. Jean de la Fontaine kopen? Bied vanaf 100!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Bronzen gietpenning van Pol Dom m.b.t. Jean de la Fontaine
TechniekBrons
Afmetingen8 x 8 x 0.3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Tjeerd Bottema - Nacht in Friesland kopen? Bied vanaf 180!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Nacht in Friesland
TechniekEts
Afmetingen26 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Tjeerd Bottema - Bij de haard kopen? Bied vanaf 120!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Bij de haard
TechniekEts
Afmetingen53 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Bob Buys - Kerkplein Frankrijk kopen? Bied vanaf 100!
Bob Buys (1912-1970) Nederlands Kerkplein Frankrijk
TechniekAquarel
Afmetingen68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm kopen? Bied vanaf 80!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Gerrit N. Woudt - olieverf schilderij - 'Boerdery te Schweiberg Zuid Limburg' - ingelijst - 23452 kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands olieverf schilderij - 'Boerdery te Schweiberg Zuid Limburg' - ingelijst - 23452
Afmetingen76 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Rijlaarsdam - gemende techniek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 495!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands gemende techniek, gesigneerd r.o.
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands "Haventje van Laaxum"
TechniekLitho
Afmetingen32 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Jurrien Moolhuizen - Duinlandschap. kopen? Bied vanaf 60!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Duinlandschap.
Afmetingen46 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 100!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen79 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Hans van Dokkum - Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981- kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981-
TechniekEts
Afmetingen26 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Joods meisje
TechniekHoutskool
Afmetingen62 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
De Ruys-Tydeman - hondenportret kopen? Bied vanaf 225!
De Ruys-Tydeman (1889-1967) Nederlands hondenportret
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Johannes Graadt van Roggen - Den in de duinen bij Groet- Litho kopen? Bied vanaf 80!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Den in de duinen bij Groet- Litho
TechniekLitho
Afmetingen44 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 55!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 70!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Willem van Nieuwenhoven - Kind in klederdracht kopen? Bied vanaf 490!
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) Nederlands Kind in klederdracht
Afmetingen30 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 490
Batavus Westerhuis - Collage, Opgroeiend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Batavus Westerhuis (1915-2002) Nederlands Collage, Opgroeiend - Ingelijst
TechniekCollage
Afmetingen68.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jan Punt - Didrik van Sonoy kopen? Bied vanaf 50!
Jan Punt (1711-1779) Nederlands Didrik van Sonoy
TechniekGravure
Afmetingen26 x 17.5 cm (h x b)
€ 50
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 79!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 79