5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jan Sluijters (jr.) - Model kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Model
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.100
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Sneek kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Sneek
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Tijmen Moll - Zeegezicht. kopen? Bied vanaf 150!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Zeegezicht.
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Simon Maris - titel: "Moeder en kind" - Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 725!
Simon Maris (1873-1935) Nederlands titel: "Moeder en kind" - Aquarel op papier
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Willem Knip - "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 325!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands "Stadsgezicht met afgemeerde boot" - Gemengde techniek
Afmetingen52 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Jan Punt - Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar kopen? Bied vanaf 75!
Jan Punt (1711-1779) Nederlands Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar
TechniekGravure
Afmetingen16 x 26 cm (h x b)
€ 75
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Batavus Westerhuis - Collage, Opgroeiend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Batavus Westerhuis (1915-2002) Nederlands Collage, Opgroeiend - Ingelijst
TechniekCollage
Afmetingen68.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Liggend Naakt - Penseeltekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Felicien Bobeldijk - Studie van eenden kopen? Bied vanaf 30!
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Nederlands Studie van eenden
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Paul Werner - Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Paul Werner (1930) Nederlands Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 47!
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Johan Hemkes - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Westertoren Amsterdam
TechniekDroge Naald
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Casper Marinus Kouw - Twee bomen. kopen? Bied vanaf 20!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands Twee bomen.
TechniekHoutskool
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Tjeerd Bottema - Molen de Stier in Leiden kopen? Bied vanaf 80!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen de Stier in Leiden
TechniekEts
Afmetingen48 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Hendrikus Roodenburg - Oude Kerkstoren kopen? Bied vanaf 25!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Oude Kerkstoren
TechniekEts
Afmetingen26 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 75!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Jan den Hengst - Spanje kopen? Bied vanaf 145!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Spanje
Afmetingen59.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 145
Bob Lokhorst - Etables kopen? Bied vanaf 100!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Etables
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen79 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 40!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands LANDSCHAP
TechniekLitho
Afmetingen22.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Nicolaas Wijnberg - Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100 kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Albert Zwartjes - Aquarel prent. Huisjes voor kerk kopen? Bied vanaf 50!
Albert Zwartjes (1902-1976) Nederlands Aquarel prent. Huisjes voor kerk
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Adam Potgieter - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Landschap
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Visser - Mooi schilderij van bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 55!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Mooi schilderij van bloemen in vaas
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Nico Molenkamp - THEATERFIGUUR kopen? Bied vanaf 89!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands THEATERFIGUUR
Afmetingen115 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Jan Jans - Olieverf op doek, Duinlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Jan Jans (1872-1943) Nederlands Olieverf op doek, Duinlandschap - Ingelijst
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anthonie Pieter Schotel - Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst
Afmetingen60 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 750