5. Vereniging Originele Grafiek VOG

Vereniging Originele Grafiek VOG

Opgericht in 1993

Grafiekplatform VOG

Het Grafiekplatform VOG (Vereniging voor Originele Grafiek) is met haar diverse projecten een ontmoetingspunt voor, naast grafici zelf, onder meer musea, galeries en verzamelaars. Het grafiekplatform is ontstaan met het doel een vereniging op te richten die de belangen van elk van de betrokken partijen beter zou kunnen vertegenwoordigen. Sinds 2011 geeft de vereniging het grafiekmagazine RAAM uit. Leden en abonnees ontvangen bij elk nummer een originele RAAMprent. De nadruk ligt niet alleen op het ambachtelijke aspect van grafische kunst, maar de vereniging staat ook open voor andere vormen van grafiek, zoals digitale en computergrafiek.

Vera van Heusden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Vera van Heusden (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen105 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Annemarie Petri - handgesigneerde kleurenets | 'Interieur met feauteuil' | 1997 kopen? Bied vanaf 25!
Annemarie Petri (1965) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Interieur met feauteuil' | 1997
TechniekEts
Afmetingen36 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Lieke Vreede - Ets, Sarcophagus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Ets, Sarcophagus - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jeroen Hermkens - KAIRUAN kopen? Bied vanaf 89!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands KAIRUAN
Afmetingen86 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Gea Karhof - Gaudi in Egypte kopen? Bied vanaf 60!
Gea Karhof (1945) Nederlands Gaudi in Egypte
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Hanny Ramaer - Tekening: l'Empereur kopen? Bied vanaf 59!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands Tekening: l'Empereur
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Gea Karhof - Kleurenets, Magisch Universum kopen? Bied vanaf 275!
Gea Karhof (1945) Nederlands Kleurenets, Magisch Universum
TechniekEts
Afmetingen92 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Wim van der Meij - Heino kopen? Bied vanaf 25!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Heino
TechniekEts
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ronald Beumer - texel vuurtoren kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Beumer (1953) Nederlands texel vuurtoren
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wim van der Meij - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Ets: Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen25 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
3 biedingen
Diana van Hal - The View kopen? Bied vanaf 75!
Diana van Hal (1954) Nederlands The View
TechniekLitho
Afmetingen82 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Diana van Hal - Zeefdruk: Nachtlelies - 1996 kopen? Bied vanaf 49!
Diana van Hal (1954) Nederlands Zeefdruk: Nachtlelies - 1996
Afmetingen34.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Tom Thijsse - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Tom Thijsse (1945) Nederlands Abstract
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ries Kleijnen - Goed dat jij bleef staan waar ik was weg gegaan kopen? Bied vanaf 50!
Ries Kleijnen (1945) Nederlands Goed dat jij bleef staan waar ik was weg gegaan
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jeroen Hermkens - Fort Vuren kopen? Bied vanaf 300!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Fort Vuren
TechniekLitho
Afmetingen131 x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Hanny Ramaer - Tekening: l'Empereur - 1994 kopen? Bied vanaf 59!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands Tekening: l'Empereur - 1994
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Jeroen Hermkens - Revius College/ School kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Revius College/ School
TechniekLitho
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jeroen Hermkens - litho Slot Zeist kopen? Bied vanaf 95!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands litho Slot Zeist
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Jurjen Ravenhorst - Samenkasten kopen? Bied vanaf 400!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Zaaddoos
Afmetingen82 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 400
Jurjen Ravenhorst - Bild Palme kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands afbeelding Palm
Afmetingen82 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Hanny Ramaer - en Pierre Borgue : L'Oeuvre le o'euvre kopen? Bied vanaf 145!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands en Pierre Borgue : L'Oeuvre le o'euvre
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 145
Hanny Ramaer - De droom van de koning & De dans van de vogel kopen? Bied vanaf 50!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands De droom van de koning & De dans van de vogel
Afmetingen98 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hanny Ramaer - De dans van de vogel (2) kopen? Bied vanaf 25!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands De dans van de vogel (2)
Afmetingen98 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hanny Ramaer - De droom van de koning (1) kopen? Bied vanaf 30!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands De droom van de koning (1)
Afmetingen98 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Herma Deenen - Het eeuwige van steen (20/100) kopen? Bied vanaf 25!
Herma Deenen (1948) Nederlands Het eeuwige van steen (20/100)
TechniekLitho
Afmetingen29 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Wim van der Meij - Zutphen kopen? Bied vanaf 65!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Zutphen
TechniekEts
Afmetingen5 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Manuel Kurpershoek - Titel: vierentwintig kopen? Bied vanaf 45!
Manuel Kurpershoek (1952) Nederlands Titel: vierentwintig
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ries Kleijnen - Sprong in 't duister kopen? Bied vanaf 50!
Ries Kleijnen (1945) Nederlands Sprong in 't duister
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joke Struik - Epreuve d'Artiste reliëfdruk "Schaap - Wolkjes" - professioneel ingelijst. kopen? Bied vanaf 47!
Joke Struik (1946) Nederlands Epreuve d'Artiste reliëfdruk "Schaap - Wolkjes" - professioneel ingelijst.
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 47
Wim van der Meij - winter kopen? Bied vanaf 35!
Wim van der Meij (1949) Nederlands winter
TechniekEts
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Thea van Rijn - Kleine oplage (15/35) handgekleurde Ets met materiaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Thea van Rijn (1958) Nederlands Kleine oplage (15/35) handgekleurde Ets met materiaal - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Annemarie Petri - Ets "De Beeldentuin" kopen? Bied vanaf 25!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Ets "De Beeldentuin"
TechniekEts
Afmetingen35.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Jan Willem Kwinkelenberg - Waterwerk kopen? Bied vanaf 10!
Jan Willem Kwinkelenberg (1972) Nederlands Waterwerk
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen33 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Ardi Brouwer - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ardi Brouwer (1960) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Hans Laban - ets: abstract kopen? Bied vanaf 49!
Hans Laban (1953) Nederlands ets: abstract
TechniekEts
Afmetingen33.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Caroline Koenders - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Caroline Koenders (1961) Nederlands Geen titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jeroen Hermkens - handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004 kopen? Bied vanaf 160!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004
TechniekLitho
Afmetingen51 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Jeroen Hermkens - Monaco kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Monaco
TechniekLitho
Afmetingen32.2 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50