5. Werkgemeenschap Arnhem W.A.K.

Werkgemeenschap Arnhem W.A.K.

Opgericht in 1946 - opgeheven in 1976

Werkgemeenschap Arnhemse Kunstenaars

Na de Tweede Wereldoorlog richtten een kleine groep Arnhemse burgers het Werkgemeenschap Arnhemse Kunstenaars op, oftewel W.A.K. Via deze organisatie wilden ze het culturele klimaat in Arnhem stimuleren en bevorderen. Vanuit de WAK ontstaan diverse culturele clubs en stichtingen, zoals de Vereniging voor de Beeldende Kunst en de Sonsbeek openluchttentoonstellingen.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Theo Goedvriend - Rivieren landschap in de winter kopen? Bied vanaf 600!
Theo Goedvriend - Rivieren landschap in de winter

Geplaatst doorHannes1948

Eindtijd22-01-2022 om 20:11

Afmetingen80 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst