5. Wood Engravers

Wood Engravers

Opgericht in 1920

Society of Wood Engravers

De Society of Wood Engravers bestaat uit een internationale groep kunstenaars die gebruik maken van houtgravures. De vereniging is dan ook opgericht om deze techniek te promoten. De vereniging hield sinds haar oprichting in 1920 jaarlijks een tentoonstelling die werken heeft aangetrokken van verschillende opmerkelijke kunstenaars, zoals John en Paul Nash, Paul Gauguin en David Jones. Door een onderbreking van de oorlog veranderde de groep. Na een periode van geen tentoonstellingen, werd er nieuw leven in de Society of Wood Engravers geblazen in de jaren '80. Sindsdien heeft de vereniging een uitstekende reputatie opgebouwd.

Ru van Rossem - 2 Gorrila's kopen? Bied vanaf 225!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 2 Gorrila's
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Ru van Rossem - De Astronaut I kopen? Bied vanaf 250!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands De Astronaut I
TechniekLitho
Afmetingen73.4 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
€ 250
Ru van Rossem - Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot)
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Ru van Rossem - krijttekening: Leeuw kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands krijttekening: Leeuw
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen25 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Ru van Rossem - Atheens Icoon kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Atheens Icoon
TechniekEts
Afmetingen91 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Ru van Rossem - Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen105 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Ru van Rossem - Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen64 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ru van Rossem - Leeuw kopen? Bied vanaf 200!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Leeuw
Afmetingen89 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ru van Rossem - (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN kopen? Bied vanaf 109!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen89 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands DUIVENTEMPEL (Fayoum)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Ru van Rossem - David en Bathseba kopen? Bied vanaf 55!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands David en Bathseba
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Ru van Rossem - INDUSTRIAL MOVEMENT kopen? Bied vanaf 40!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands INDUSTRIAL MOVEMENT
TechniekEts
Afmetingen16 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 8 gesigneerde etsen
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Ru van Rossem - krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands krijttekening: Neushoorns
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149