5. X65

X65

X65

De schildersgroep X65 was ontstaan uit de onvrede over het huidige kunstleven in Haarlem waar de twee kunstenaarsvereniging De Groep en Kunst Zij Ons Doel de dienst uitmaakten. Volgens de leden van X65 was er teveel sprake van vriendjespolitiek en leken de gesettelde kunstenaars ingeslapen.

Ger Daniels - aquarel gezicht vanaf de vrijheidsdreef op Groenendaal Heemstede kopen? Bied vanaf 200!
Ger Daniels (1943-2020) Nederlands aquarel gezicht vanaf de vrijheidsdreef op Groenendaal Heemstede
TechniekAquarel
Afmetingen150 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ger Daniels - 2x tulpen kopen? Bied vanaf 100!
Ger Daniels (1943-2020) Nederlands 2x tulpen
TechniekAquarel
Afmetingen72 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ger Daniels - rozen met lijst kopen? Bied vanaf 57!
Ger Daniels (1943-2020) Nederlands rozen met lijst
TechniekAquarel
Afmetingen105 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 57
Ger Daniels - lelie kopen? Bied vanaf 100!
Ger Daniels (1943-2020) Nederlands lelie
TechniekAquarel
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Fred van der Wal (1942) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen29.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fred van der Wal - Shirt kopen? Bied vanaf 150!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Shirt
Afmetingen71 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ruud Cornelisse - gemengde techniek op papier - zonder titel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands gemengde techniek op papier - zonder titel - gesigneerd
Afmetingen32 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ruud Cornelisse - Acrylverf op doek - Katten - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands Acrylverf op doek - Katten - gesigneerd
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ruud Cornelisse - groot schilderij - de zon - acrylverf op doek - ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands groot schilderij - de zon - acrylverf op doek - ingelijst - gesigneerd
Afmetingen91.5 x 117.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220