5. Young British Artists

Young British Artists

Young British Artists

Met de Young British Artists wordt een groep conceptuele beeldende kunstenaars bedoeld, die zich in met name Londen bevonden. Deze groep domineerde de jaren negentig van de vorige eeuw in de Britse kunst scene. De meeste kunstenaars van deze groep werden opgeleid aan de Goldsmith School van de University of London. De Young British Artists focussen zich vaak op de donkere aspecten van het hedendaagse leven, en ervaren stilistische invloeden vanuit het minimalisme en het conceptualisme.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Damien Hirst - Red Hot Chili Pepper`s I`m with you, signiert kopen? Bied vanaf 525!
Damien Hirst - Red Hot Chili Pepper`s I`m with you, signiertVinyl
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2011
TypeLP
Damien Hirst - Zeldzaam exemplaar, gesigneerd 'Schizophrenogenesis', in originele plexi case kopen? Bied vanaf 990!
Damien Hirst - Zeldzaam exemplaar, gesigneerd 'Schizophrenogenesis', in originele plexi caseKunstboeken
Geplaatst doorartleas
Jaartal2017
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 cm x 20.5 cm (h x b)
Damien Hirst - gesigneerd uitgave van "Beyond Belief " kopen? Bied vanaf 300!
Damien Hirst - gesigneerd uitgave van "Beyond Belief "Kunstboeken
Geplaatst doorartleas
Jaartal2008
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Damien Hirst - All over Dot kopen? Bied vanaf 180!
Damien Hirst - All over DotBeeld / Object
Geplaatst doorMigdale1
TechniekKeramiek
Afmetingen20.5 cm x 20.5 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Damien Hirst - Neo Rauch - Jeff Koons... 6 limitierte Farboffsetdrucke kopen? Bied vanaf 58!
Damien Hirst - Neo Rauch - Jeff Koons... 6 limitierte FarboffsetdruckePrenten & Uitgaves
Geplaatst doorwhats_Fine_Art
Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen36.2 cm x 47.8 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst