5. Young British Artists

Young British Artists

Young British Artists

Met de Young British Artists wordt een groep conceptuele beeldende kunstenaars bedoeld, die zich in met name Londen bevonden. Deze groep domineerde de jaren negentig van de vorige eeuw in de Britse kunst scene. De meeste kunstenaars van deze groep werden opgeleid aan de Goldsmith School van de University of London. De Young British Artists focussen zich vaak op de donkere aspecten van het hedendaagse leven, en ervaren stilistische invloeden vanuit het minimalisme en het conceptualisme.

Damien Hirst - gesigneerd uitgave van "Beyond Belief " kopen? Bied vanaf 189!
Damien Hirst (1965) Engels gesigneerd uitgave van "Beyond Belief "
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
€ 189
Damien Hirst - MORTUARY , - hand-signed - titled - numbered - kopen? Bied vanaf 2000!
Damien Hirst (1965) Engels MORTUARY , - hand-signed - titled - numbered -
TechniekComputerprint
Afmetingen84 x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.000