Cees Bolding (1897-1979) Lemelerberg - Olieverf op doek
Afmetingen | 77 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 175