5. Zeeuwse Kunstkring

Zeeuwse Kunstkring

Opgericht in 1958

Zeeuwse Kunstkring

De Zeeuwse Kunstkring (ZKK) vertegenwoordigt een groep kunstenaars van uiteenlopende disciplines, namelijk tekenen, schilderen, beeldhouwen, keramische- en grafische vormgeving, textiel en fotografie in Zeeland. Het verbindende van deze kunstenaars binnen de Zeeuwse Kunstkring is dat ze allemaal hetzelfde belang hebben, namelijk hun werk promoten en presenteren binnen en buiten Zeeland. Daarnaast heeft de vereniging ook als doel de belangen van de leden te behartigen.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Jorien Brugmans - organisch 3 kopen? Bied vanaf 25!
Jorien Brugmans - organisch 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjorienb

Jaartal2010
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 55!
Sjaak de Wit - Randstad

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sjaak de Wit - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Sjaak de Wit - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst