5. Zeeuwse Kunstkring

Zeeuwse Kunstkring

Opgericht in 1958

Zeeuwse Kunstkring

De Zeeuwse Kunstkring (ZKK) vertegenwoordigt een groep kunstenaars van uiteenlopende disciplines, namelijk tekenen, schilderen, beeldhouwen, keramische- en grafische vormgeving, textiel en fotografie in Zeeland. Het verbindende van deze kunstenaars binnen de Zeeuwse Kunstkring is dat ze allemaal hetzelfde belang hebben, namelijk hun werk promoten en presenteren binnen en buiten Zeeland. Daarnaast heeft de vereniging ook als doel de belangen van de leden te behartigen.

Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 35!
Sjaak de Wit (1945) Nederlands Randstad
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Sjaak de Wit - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Sjaak de Wit (1945) Nederlands zonder titel
Afmetingen75 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Gerard Menken - Stilleven met speelgoed kopen? Bied vanaf 495!
Gerard Menken (1919-2004) Nederlands Stilleven met speelgoed
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Het paard heet Mike H kopen? Bied vanaf 250!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands Het paard heet Mike H
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Gerard Menken - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 125!
Gerard Menken (1919-2004) Nederlands Zonder titel.
Afmetingen66 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 125