5. ZH Beeldhouwers

ZH Beeldhouwers

Zuid-Hollandse Beeldhouwers

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Guus Hellegers - VPK Naaktstrand brons kopen? Bied vanaf 95!
Guus Hellegers - VPK Naaktstrand brons

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPensioenman

Eindtijd16-02-2022 om 21:23

Jaartal1976
TechniekPenning
Afmetingen7.0 cm x 7.0 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971

Geplaatst doorMiles

Eindtijd20-03-2022 om 19:49

Jaartal1971
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst