5. Zuiderkring

Zuiderkring

Opgericht in 1953 - opgeheven in 1963

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring was een kunstenaarsvereniging in Breda. De groep kunstenaars, ontstaan uit de Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch, maakten zich hard voor de oprichting van een cultureel centrum. Onder de leden bevonden zich kunstenaars die afgestudeerd waren aan Sint Joost, de kunstacademie van Breda en Den Bosch.

Nico Molenkamp - THEATERFIGUUR kopen? Bied vanaf 89!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands THEATERFIGUUR
Afmetingen115 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Nico Molenkamp - hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 45
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Nico Molenkamp - houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands houtskooltekening: tijger
TechniekHoutskool
Afmetingen70.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Nico Molenkamp - Theaterfiguur kopen? Bied vanaf 75!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Theaterfiguur
TechniekLitho
Afmetingen111 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Masker
Afmetingen115 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100