Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1850 t/m 1900 |
Afmetingen | 4 x 1.6 cm (h x b) |
Gewicht | 2.2 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
code QQEVM
Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen tijdens kantooruren worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling.nl in Amsterdam. Als u uw aankoop/aankopen afhaalt, betaalt u geen extra kosten.
Conditie | Goed | ||
Het is een onderdeel geweest van een groter juweel, vermaakt tot hanger | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 28-6-2019 om 14:15 |
Eindtijd | 11-7-2019 om 19:08 |