Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 2.4 x 1 cm (h x b) |
Gewicht | 3.4 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | Nieuwstaat | ||
de oorhangers lijken niet gedragen | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 28-6-2019 om 21:27 |
Eindtijd | 11-7-2019 om 20:40 |