Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 1.8 x 1.2 cm (h x b) |
Gewicht | 1.57 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Een fijn hangertje in geelgoud, 14 karaat met een ovaal geslepen rode steen, vermoedelijk Kornalijn.
18 mm lang, incl hangoog.
code QQEVM
Conditie | Zeer Goed | ||
Het hangertje lijkt ongedragen | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 6-7-2019 om 22:32 |
Eindtijd | 11-7-2019 om 20:54 |