Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 1 x 0.6 cm (h x b) |
Gewicht | 1.3 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
N.B. Afhalen is niet mogelijk bij deze aanbieder, enkel verzenden.Vanaf €500,- is de verzending gratis.
code QQCBJ
Conditie | Nieuwstaat | ||
De oorbellen zijn vrijwel niet gedragen | |||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-7-2019 om 18:18 |
Eindtijd | 11-7-2019 om 20:06 |