Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 44 x 1.4 cm (h x b) |
Gewicht | 2.6 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Geelgouden natuurlijke saffier hanger van 0.95 ct. De saffier is ovaal geslepen. De hanger is gekeurd voor 14 karaat goud op het oog naast veerringslot.
De lengte collier is 44 cm, het totale gewicht van deze set: 2.6 gram
Referentienummer S7081. Dit sieraad wordt u aangeboden door een professionele verkoper.
Bij meerdere aankopen van deze verkoper kunnen we de verzending combineren.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Het sieraad is ongedragen | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 10-6-2019 om 13:00 |
Eindtijd | 12-7-2019 om 11:28 |