Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Stijl | Fifties |
Afmetingen | 0.4 x 1.6 cm (h x b) |
Gewicht | 2.28 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Code QQDA
Conditie | Zeer Goed | ||
De ring is gedragen, maar gepolijst en opgeknapt en verkeerd in goede staat | |||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 4-7-2019 om 19:03 |
Eindtijd | 31-7-2019 om 19:05 |