14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland - Verkocht

14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!
14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!14K Goud - Gouden ring met 'schijf van Rosetta' uit Griekenland kopen? Bied vanaf 35!
  • 14K Goud
TypeSieraden
Afmetingen0.2 cm x 12 cm (h x b)
Gewicht1 gram
GemerktOngesigneerd
Een geelgouden ring ingelegd met een schijf dat een stenen tablet (schijf van Rosetta) met eeuwen oud spijkerschrift voorstelt. Afkomstig uit Griekenland, de opgravingen bij Knossos.
Ring  heeft maat 17, weegt 1 gram en de schijf heeft een diameter van 12 mm.

De ring is niet of nauwelijks gedragen

14K Goud

Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  HetHaagseJuweel
FA. (1)

Lid sinds 2019
18 verkochte items
12 cm
0.2 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-08-2019 om 12:11
Eindtijd:09-08-2019 om 20:12
houwertjes
05 aug. / 12:49
€ 35