Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 1.3 x 1 cm (h x b) |
Gewicht | 5.2 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
14 karaat roodgouden ring met briljant geslepen diamant bezet in een spiraalvormig hedendaags ontwerp. De middensteen heeft een diameter van 4.74 mm en weegt ca. 0.51 ct., de omringende stenen 0.46 ct., K/L kleur, kwaliteit Vs2. De ringmaat is 17.5/54. Het gewicht van de ring: 5.2 gram, de ringkop meet: 10.40 x 13.41 mm.
Referentienummer: S4226
Dit sieraad wordt u aangeboden door een professionele verkoper.
Geschatte winkelwaarde van deze ring volgens onze veilingmeester: € 1950,-
Bij meerdere aankopen van deze verkoper kunnen we de verzending combineren.
Conditie | Zeer Goed | ||
De ring is nauwelijks of niet gedragen | |||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 11-6-2019 om 23:01 |
Eindtijd | 13-7-2019 om 10:16 |