Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 2.5 x 2 cm (h x b) |
Gewicht | 6.3 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden door Kunstveiling.nl zelf. (Zie ook www.kunstveiling.nl/toeslag
Conditie | Zeer Goed | ||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 1-10-2019 om 22:57 |
Eindtijd | 14-10-2019 om 20:25 |