Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 2 x 43.5 cm (h x b) |
Gewicht | 34.8 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden door Kunstveiling.nl zelf. (Zie ook www.kunstveiling.nl/toeslag
Conditie | Zeer Goed | ||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 4-7-2019 om 12:18 |
Eindtijd | 11-7-2019 om 20:40 |