2 Chainz - Album Rap or go to the league met gesigneerde zeefdruk - Ingelijst

2 Chainz - Album Rap or go to the league met gesigneerde zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Vinyl

Verkoopprijs: € 93,15 (Incl. 15% veilingkosten)

2 Chainz - Album Rap or go to the league met gesigneerde zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!2 Chainz - Album Rap or go to the league met gesigneerde zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!2 Chainz - Album Rap or go to the league met gesigneerde zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (9)

Lid sinds 2020
315 verkochte items
  • 2 Chainz (1977)
TypeVinyl
Jaartal2019
TypeLP
StijlHip Hop
UitgaveOverig

Het vijfde studio-album van 2Chainz, met onder andere Kendrick Lamar en Lil Wayne. Het gesealde album is ingelijst, samen met een special uitgegeven zeefdruk. De zeefdruk is door 2Chainz met de hand in viltstift gesigneerd.

Label: Def Jam Recordings ‎– B0030007-01

Afmetingen lijst: 51 x 61 cm.

Herkomst:

Private collectie, Nederland.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

Foto’s van hoezen zijn altijd van het aangeboden item. Het is voor ons ondoenlijk om iedere LP te luisteren. De conditie van het Vinyl wordt dus optisch beoordeeld.

Het serienummer van een LP wordt altijd vermeld. U dient zelf onderzoek te doen om welke persing het dus gaat. Houdt u er rekening mee dat u koopt bij een veiling en niet bij een speciaalzaak.

Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.

Wilt u aankopen laten verzenden dan is het mogelijk om meerdere aankopen binnen 1 maand te combineren en deze kosten per item laag te houden.

Bezichtigen: Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw aankoop onder valt, kunt u een album bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan uitsluitend op afspraak (i.v.m corona) op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur. Neemt u hiervoor contact met ons op.

ConditieZeer goed (VG+/VG)

Deze record(cover) is ingelijst t.b.v. een expositie. Cover zit nog in originele seal. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten.

Dit item is verkocht voor 93,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-07-2021 om 14:26
Eindtijd:25-07-2021 om 19:57

Biedingen (18):

Loe81
25 jul. / 13:50
€ 81
HiddeS
25 jul. / 13:50
€ 71
Loe81
25 jul. / 13:50
€ 71
HiddeS
25 jul. / 13:27
€ 61
Loe81
25 jul. / 13:22
€ 51
HiddeS
25 jul. / 13:22
€ 46
Loe81
25 jul. / 13:22
€ 45
HiddeS
25 jul. / 13:21
€ 40
Loe81
25 jul. / 13:21
€ 35
HiddeS
25 jul. / 13:10
€ 30
Loe81
25 jul. / 12:42
€ 25
hebjeniet
25 jul. / 12:41
€ 20
Loe81
25 jul. / 12:41
€ 20
hebjeniet
24 jul. / 08:12
€ 15
upcrates
24 jul. / 08:12
€ 10
hebjeniet
22 jul. / 21:52
€ 5
Noodle
16 jul. / 10:48
€ 3
nelleke1958
13 jul. / 18:07
€ 1