2 originele

2 originele  kopen? Bied vanaf 60!
2 originele  kopen? Bied vanaf 60!2 originele  kopen? Bied vanaf 60!2 originele  kopen? Bied vanaf 60!

DEATH NYC

Geplaatst door  eventfloors

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • DEATH NYC

DEATH (Don't Easily Abandon The Hope) is een 'street artist' uit New York. DEATH kiest er voor om haar identiteit anoniem te houden, ze gelooft dat het haar meer vrijheid geeft om te blijven werken op straat. Ze begon te schilderen op muren en vloeren van de populaire winkels in Soho en Chelsea gebied van New York City. DEATH NYC kunstwerken zijn inmiddels te zien in galeries en straten over de hele wereld. Onlangs ook te zien in de Google Glass reclame!

1. angry
Jaar: 2013
Afm. 6,6 x 15,6 cm
Techniek: sjabloon / verf op dollar biljet

Gesigneerd en gedateerd met stift door de kunstenaar op de achterzijde Voorzien van gesigneerd COA en sticker/blindstempel

2. smart
Jaar: 2013
Afm. 6,6 x 15,6 cm

DEATH NYC

Geplaatst door  eventfloors

verkochte items
Starttijd:11-11-2015 om 16:46
Eindtijd:18-11-2015 om 16:46
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieNederland