2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 - Verkocht

2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Bep Toscani 2 originele werken op papier 1990 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Bep Toscani (1940)
TypeTekening / Aquarel

2 originele werken op papier op passe-partout

Nooit ingelijst geweest.

Totaal: Ca 40 x 40 cm.

Gesigneerd.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Kan opgestuurd worden of ophalen in het mooie Kunst Stadje OOTMARSUM of met de ART Koerier.

Bep Toscani (1940)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:21-12-2016 om 20:53
Eindtijd:30-12-2016 om 21:53
Biedingen (3)
18936
30 dec. / 17:44
€ 9
mien14
30 dec. / 17:44
€ 7
mien14
29 dec. / 20:50
€ 1