2 x Bep Toscani 2 zeefdrukken - Verkocht

2 x Bep Toscani 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

2 x Bep Toscani 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 20!2 x Bep Toscani 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 20!2 x Bep Toscani 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 20!2 x Bep Toscani 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 20!2 x Bep Toscani 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Bep Toscani (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

2 originele zeefdrukken.

Nooit ingelijst geweest.

Ca 40 x 40 cm.

Bep Toscani (1940)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:21-06-2016 om 14:12
Eindtijd:26-06-2016 om 14:17
Biedingen (2)
Schumm
26 jun. / 14:12
€ 25
bvgalen
26 jun. / 12:26
€ 20